CZ EN RU

-  Návratnost cca do 1 roku

-  Úspora plynu až 25 %

-  Celoživotní záruka a servis

-  Prodloužení životnosti spotřebičů

-  Garance funkčnosti měřením

-  Měření s analýzou ZDARMA

-  Jsme autory této patentované technologie
   s rešerší celosvětové novosti

-  V ceně závěrečná revizní zpráva
   kominickým mistrem

Jak to funguje?

Světový lídr v oblasti optimalizace spalinových cest
s mezinárodně patentovanou technologií

Představujeme Vám termodynamický optimalizátor spalinové cesty, který je odlitý ze speciální směsi s povrchovou glazurou a má uvnitř tři pracovní prostředí sloužící k ideálnímu nastavení na míru pro všechny spalinové cesty..
Je umístěný na ústí komínu, kde po přesném nastavení pomocí regulátorů tahu a prstenců docíleme usměrnění proudění spalin s optimálním nastavením spalovacího prostředí včetně tahu bez nežádoucího kolísání. Tím vytvoříme v celé délce kouřovodu homogenní teplé prostředí s ideálními spalovacími podmínkami a zároveň vytváříme větší tepelnou energii, která je efektivně využita u topeniště a přenesena na výměník s vodním médiem. Počáteční zpomalení odchodu spalin umožňuje co nejdokonalejší využití energetického potenciálu spalinového materiálu přímo v topidle a tím úsporu energií. Závěrečné zrychlení proudu spalin zajišťuje jejich dostatečně rychlý a bezpečný odvod.

 

To má za následek u plynových kotlů rychlejší nahřátí vody na požadovanou teplotu, tedy kratší doba spalování a naopak přestávka bez hoření se prodlužeje, jelikož termodynamický optimalizátor zabraňuje uníku tepla a nežádoucímu vnikání vnějších negativních vlivů jako je chladný vzduch, déšť, sníh, zafoukávání. Tím dosahujeme výrazné úspory paliva, snižujeme emise, zabraňujeme nežádoucí kondenzaci a prodlužujeme tím i životnost kotlů včetně komínů. Odborný dohled zajišťuje soudní znalec v oboru spalinových cest.

Naše reference

naše technologie získala oceněnění v soutěžích:

ekonova

EKONOVA energy s.r.o.
Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno
IČ: 03807690 / DIČ: CZ03807690

PAVEL ONDŘÍŠEK
mobil:  +420 607 077 011
e-mail:  info@eko-nova.cz